Переселенку Катю знов спіткали випробування

Image

29 серпня 2017 р. 18:39

Катя (ім'я змінене в цілях безпеки) з чоловіком та донькою проживали в Луганську до осені 2014 року. Із-за своїх патріотичних поглядів, вони змушенні були залишити свою домікву і тікати з Луганьска від переслідування. Переїхали до Києва. З собою тільки необхідні речі. Житла в Києві немає. Почали орендувати дуже страрий будиночок на околиці міста і облаштовуватись на новому місці. Катя брала активну участь у створенні групи по плетінню маскувальних сіток зони АТО. Життя в родини не просте, але потихеньку налагоджувалось.
Але доля знову внесла свої корегування. Катя завагітніла. Чудова новина, але із-за певних обставин вона на сьогодні залишилась сама і чоловік їй майже не допомагає. Сама з двома дітьми, в комунальній кімнаті площею 9 кв.м. Практично без грошей та роботи. 

Допомога потрібна у всьому. Старша донька ходить в школу. Потрібні самі необхідні речі та шкільне приладдя. Немовля після народження також потребує цілодового догляду.
Також потрібні кошти на харчі та оренду. Катя потрохи підробляє у вільний час копірайтером в інтернеті, але цього катастрофічно не вистачає.
Ми інформуєм про її ситуацію та просим допомоги у знайомих, друзів, сусідів.

Якщо у вас є змога та бажання допомогти напишіть листа на нашу електронну пошту uaction@outlook.com або заповніть форму зворотнього зв'зку.