Про спільноту Україна в дії

Наша група розпочала свою роботу ще в червні 2014 року, коли на Київщину приїхали перші переселенці за Слов'янська. Тоді ми просто склалися із сусідами та завезли евакуйованому дитячому будинку речі першої необхідності, продукти харчування та іграшки. Перші кроки були нерішучі, ми передавали все на склади, які розподіляли крам серед тих, хто цього потребує. Далі почали надавати адресну допомогу родинам з маленькими дітьми, самотнім мамам, багатодітним родинам.

Згодом, побачивши, що благодійна допомога в наш час потрібна багатьом, і потрібні звіти по роботі, ми реорганізувались в благодійний фонд Українська Мрія. Ми приймали та приймаєм надалі пожертви від всіх бажаючих - від одягу та продуктів харчування до фінансової допомоги.

В зв'язку з тим, що в Україні складається катастрофічна екологічна ситуація, ми вирішили брати участь у вирішенні екологічних проблем. На даному етапі це організація збору вторинної сировини, яка може бути переробленна. Головний акцент - це перероблення різного виду пластику та інформування населення про ці вкрай важливі теми. На виручені кошти закуповувались медикаменти в лікарні, а також витрачались на нагальні потреби дітям з неблагополучних сімей та дітям сиротам.

Спільними зусиллями ми здали на перероблення понад 20 тон вторинної сировини

До спільної дії залучено багато людей. Кожен робить свій вклад. Тому на сьогодні ми бачиимо себе саме як спільноту - Україна в дії