Для всіх адептів роздільного збору сміття

25 липня 2017 р.

Для всіх адептів роздільного збору сміття. Через багато-багато місяців переговорів, нам в мікрорайоні таки вдалося побачити 4 баки для ПЕТ-пляшок. Ми з сусідами всього за тиждень зібрали СТО кілограм пластикових пляшок!!! На фото в машині видно купу пляшок, які мали їхати на звалище, але поїхали на переробку. 

Пляшки були гарно відсортовані та стиснуті, тому в нас їх викупили по 6 гривень, а не 4,5 як домовлялися раніше. Забезпечити тільки пляшки в баках вдається виключно завдяки чоловіку Миколі, який витягає різний непотріб з баків.  Також скоро буде вивозитися дзвіночок зі склом. Він заповнений вже більше ніж на половину.


У квитанції видно інші види сировини. це спільна робота з нашими постійними помічниками, які вже неодноразово були згадані ц попередніх звітах. Макулатура - зібрана вдома, а також на роботі у наших волонтерів. Алюмінієві банки теж збирали на роботі і в «Дарничанці». Пакети – просто кульки від кришечок. Досить немаленька сума замість того, щоб лежати віками на звалищі, допоможе врятувати комусь життя. Традиційно, кошти від сировини, будуть витрачені на медикаменти. Ціна цього разу нижча, бо в нас вже немає де акумулювати тонну. 

Час розпаду пластикових пляшок складає 300-500 років. Підемо ми, наші діти і внуки, підуть їх правнуки. А ці пляшки ще лежатимуть десь під Києвом. Давайте залишимо після себе щось приємніше, ніж звалище.
Дякую всім, хто вірив, що це можливо. Дзвонив, писав, підтримував. Пілотний проект по розділенню сміття в нашому містечку триває!


Олександра М.