Абсолютний рекорд по всіх видах сміття

08 липня 2016 р.

Коротко про важливе: позавчора найкраща в світі команда волонтерів вивезла вторсировину. Цього разу абсолютний рекорд по всіх видах сміття:

801 кг кришечок

41 кг ПЕТ пляшок

22 кг пластику (в народі "кульочки")

73 кг макулатури (за кілька днів ще одна чудова родина найкращих в світі волонтерів вивезла більше 300 кг макулатури).


А це значить, що світ став чистішим більше ніж на тонну неперегниваючого сміття. Нажаль, не все, що ми привезли буде перероблено. Білі пляшки від молока, кефіру, йогурту, а також полістірол, значну частину упаковки від побутової хімії заготівельне підприємство не має кому передати. Це нас дуже засмутило. Після минулого візиту, під час якого нам сказали, що переробляється весь пластик, люди принесли дуже багато всього. Тобто є громадяни в столиці, які готові дуже ретельно сортувати сміття. Та от подіти його поки нікуди. Хто ще вболіває за чисте довкілля, давайте об"єднуватись і щось думати!


Загальна сумма 6 995 грн. Як завжди, всі кошти підуть на прифронтову лікарню. Отримали великий список медикаментів від лікарів з Торецька. Нажаль, цього разу ситуація на фронті дуже нестабільна. Місто цього тижня сильно обстріляли. Багато поранених. Тому потрібні елементарні розхідні матеріали: бинт, марля, шприци, фізрозчин і т.д. Все у великій кількості. Наша чарівниця Ірина вже замовила, що де дешевше. Сьогодні ввечері будемо збирати, завтра надсилати. Тож далі буде!

Дякую всім, хто долучається до збору, сортування та вивезення!


Окрема подяка Сергію за транспорт у вишиванці, а Володі за можливість акумулювати, Iren Tiren з сином Erika Fletcher Галина Зубкова Ольга Варшавець Володимир Бажов Соболєва Тетяна Людмила Масына, а також групі небайдужих за кадром.


Олександра М.