Дзержинська лікарня отримала посилку

20 жовтня 2015 р.

Нещодавно писали пост з відміткою відправлено, але як приємно написати ще раз, але з поміткою отримано, а ще краще використовуємо!
Дзержинська лікарня з величезною радістю отримала ліки, які закупили для них учні і вчителі школи №42 на чолі з завучем Іриною Бурнос. Дякую вам величезне і від всіх нас і від хлопців, ваш вчинок і ваша турбота, це для них головне! Ви надзвичайні!
А ще отримали такий довгоочікуваний ларингоскоп, який був кулений за такої нам необхідної допомоги БФ "Дніпровська ініціатива" в особі Тетяни Велімовської. Це надзвичайна допомога, дякую!

Ще хочеться процитувати повідомлення головного хірурга м. Дзержинськ, завідувача хірургічним відділення, лікаря, який врятував за останні півтора роки сотні життів:
«В хирургическом отделении г. Дзержинск для оказания экстренной помощи больным и пострадавшим в АТО военнослужащим и гражданским лицам в течении месяца используется:
- марля - 700 метров;
- бинты 7/14 - 400 штук;»
- перчатки хирургические – 400 пар;
- электролитные растворы – 600-800 флаконов;
-шприцы одноразовые – 400-500 штук;
- системы для крови - 100 штук;
- системы пр. - 500 штук;
- обезболивающие препараты – 100 – 130 ампул;
- рентген пленка 13х18, 18х24 - 200 листов.
Заранее благодарен, городской хирург, Антипов Г.В.»

Дзержинські лікарі, це люди, про яких не пише преса і не знімають телевізійні сюжети. Але вони героїчно щодня виконують свою роботу. Інколи вказана кількість засобів медичного призначення використовується за тиждень, хірурги по кілька діб не виходять з операційної. Від їхньої роботи залежить чи збережуть руки-ноги, а часто навіть і життя, дітям, які підірвались на розтяжці, бійців постраждавши під час обстрілу, мирних жителів, в чий будинок прилетів привіт в Горлівки. Вони не скаржаться і не просять, але дійсно потребують. Щоб рятувати наших людей в самоме пеклі війни. Тому ми продовжуємо і продовжимо їм допомагати!

Слава Україні!