Кришечки! НАРЕШТІ ТОННА!

11 листопада 2016 р.

Недавно відвідали екологічний форум і познайомились там з людьми, які готові приймати у нас кришечки дорожче, ніж ми здавали. Навіть забирати готові. За умови - об'єм від тони. Ми вже здавали по 500 -700 кг. Тому тонна - цілком досяжний об'єм. Але треба трішки більше часу. Нам знадобилося 3 місяці з хвостиком.

Вперше в серпні минулого здали 150 кг. Нам тоді здавалося, що це дуже багато. Пройшов рік і ми зібрали тонну за той же час.

Але "ми" - це багато людей: учні Технічного Ліцею м.Києва, 167 гімназії, 42 школи, 412 і 474 садочків, Пенсійний Фонд, Оболонська РДА, КМДА, прекрасна помічниця з ринку біля нашого складу, продавці з ринку на Лівому Березі, волонтери "Дарничанки", сусіди з Комфорт Тауну, Вокзал-Киев - волонтерский пункт, наші любі колеги та співробітники офісу - це ваша заслуга.


Чесно скажу, нам фізично дуже важко підтримувати цей напрямок. Всі кришечки ми фасуємо в мішки, відбираємо те, що не підходить до здачі, зносимо в підвал, складаємо обережно. І нас на даному етапі тримає лише ваша довіра та відповідальність перед майбутніми поколіннями. Збирати кришечки по комплексу до чи після роботи, вивозити їх з установ, носити в підвал і нагору - дуже непросто. Але вже майже 5 тон сміття зібрано вашими руками та відправлено на утилізацію. На виручені кошти закуплені ліки та дрібне обладнання в Торецьку лікарню, що є першим пунктом допомоги пораненим мирним жителям та військовим.


Сьогодні нам переслали 8 тис грн передплати, решта буде відправлена завтра після точного зважування, яке проконтролює уродженка того самого Торецька Юлия Захарченко. Всі кошти будуть витрачені на потреби кардіологічного відділення вищевказаної лікарні.


Дякую всім, хто долучився до збору, фасування, перевезення. Окрема подяка нашому незамінному Володимир Бажов. Він разом з Вадим Макаревич, обоє з хворими руками, сьогодні повантажили всі кришки. Дякую Олег Лиля Горбачевы - залишив своїх підопічних та поламаний насос і примчав допомогти нам. Анастасія Одінцова, Сергій Одінцов солодка парочка, яка звозила, фасувала, носила і багато іншого робила заради того, щоб ця тисяча кілограм не опинилася на звалищі. Iren Tiren наша незамінна помічниця Erika Fletcher та діти з села Збаровичі, Валюша і ще сотні людей, яких я фізично не можу відмітити.

115 мішків, 10 пакетів, 95 пляшок з кришечками будуть повторно використані!