26 000 грн – за СМІТТЯ

10 липня 2016 р.

Ми розпочали справу з нуля: покупців шукали в Гугл, вивозили вторсировину своїми автівками і НЕ в режимі 24/7, а тоді коли випадала вільна хвилинка та натхнення.

Якби люди не викидали сміття байдужо, а питали себе- ‘куди воно подінеться далі?’ - хіба б сталася ганебна трагедія під Львовом? НІКОЛИ, адже це абсурд, сюр у цивілізованому світі, паралельна реальність!! Що, у Львові не купують вторсировину, як у Києві, Харкові і т.д.? – не вірю!

Хто шукає, той знайде і отримає.

Супер коли влада теж перейматиметься чистотою довкілля – для того щоб ідея з роздільним збором сміття успішно працювала, потрібна дорога із зустрічним рухом. Та поки є як є.

Ми дуже щасливі що майже 4,5 ТОННИ сміття не забруднили землю, воду, повітря! Натомість рятували життя у лікарні Торецька. Як не крути – Україна починається з українців і тільки Українці роблять її такою як вона є або не є.

Моя покійна вчителька з англійської мови завжди вчила нас: ‘think globally, act locally & globally’ – ‘думай глобально, дій локально та глобально’ – лише зараз прийшло розуміння її мудрих слів.

Дякуємо що вірите в чисту Україну, маєте високу культуру і не звертаєте увагу на підколювання ‘розумників’, найцензурніший з яких - «тобі немає чим зайнятись???» ;) щоразу, коли НЕ викидаєте сміття.Ірина П.


P.S.

Торецька лікарня отримала останню нашу відправку з медикаментами на суму понад 10 000 грн.