Торецьк отримав препарати

09 червня 2016 р.

Рада в черговий раз написати слова - відстань від сміття до необхідних медикаментів та медичного обладнання в прифронтовій лікарні подолано. Цього разу це 5 314 гривень за кришечки (левова частка), пластикові пляшки, пакетики. А також 1565 грн за макулутару. Всього витрачено 6 879 гривень. На них закуплено 2 лічильники лейкоцитарної формули та 2 ящика антибіотиків. Все вже під акт передано в Торецьку міську лікарню, де лікуються місцеві жителі, переселенці з непідконтрольної території, а також бійці з передової.

Цей пост є доказом того, що допомагати може дійсно кожен. Маленька дівчинка Настя, яка самовіддано збирає кришечки, дітлахи в школах і садочках, мої сусіди, старенькі бабусі, які носять кришечки в рюкзаках на своїх плечах, продавчині на ринках, наші волонтери, мої колеги, співробітники КМДА та районних адміністрацій міста і т.д. Куди б я не прийшла, майже звідусіль виходжу з пакунком кришечок.

Чергова партія вже збирається. Не соромтесь, приєднуйтесь!!!!! Ваша небайдужість комусь полегшить, або навіть врятує життя! Наступного разу ми допомагатимемо терапевтичному відділенню цієї ж лікарні.

Дякую всім і кожному окремо!