Перетворення вторсировини

04 червня 2016 р.

Звіт про перетворення вторсировини в ліки і речі медичного призначення для шпиталю в Торецьку!

Впродовж декількох місяців ми як завжди збирали кришечки, целофанові кульки і пластикові пляшки і паралельно здавали макулатуру. В результаті після здачі кришечок, пляшок і пакетів на ‪#‎БровариВторма‬ ми отримали 5314 грн, до цих грошей ми додали ще те, що отримали від здачі макулатури і у нас вийшов непоганий бюджет.

На ці гроші, за заявкою шпиталю було замовлено лічильники лейкоцитарної формули на суму 2775 грн та антибіотики. Цим як завжди займалась наша чудова Іринка Iryna Pecherytsyna. Вона навіть домовилась з завідувачкою аптеки, щоб нам зробили знижку на Цифтріаксон, тому на 4104 грн ми змогли накупити 360 ампул антибіотика. Це два великих ящика, які я ледве доперла з аптеки до автомобіля ))))

Окрім цих ліків ми закупили противогрибкових мазей для хлопців на гроші, що нам поскидували наші любі дівчата з Дарничанки, всього бюджет становив 1000 грн. Вибачаюсь, що не показую чек, бо я збирала посилку в шаленому темпі і спакувала чек разом з мазями, та відправила в Торецьк )))

Також відправила 17 коробок противогрибкових мазей, які я отримала від фонду ‪#‎ВоїниДобра‬, завдяки чудовій волонтерці Ксенії із Світлячків ;)

В посилку також було спаковано майже цілий ящик зубних щіток і зубних паст, та різних корисностей від Irina Eglit. А ще мішки і мішечки з шортами, футболками і підпопниками для хлопців, від дівчат з Дарничанки.

В результаті вийшло три великих яшика, три поменьше і два бутлі з сухариками, і один бутль з сушкою. Фотки, на жаль, всього цього добра немаю, бо спека, психовані водії і дурноватий навігатор мене в цей день так доконали, що я вже й не пам'ятала, як мене звуть ))))

Ну і звичайно, відправка відбулась завдяки незмінній допомозі Костянтина із ‪#‎ХелпАрмії‬, економія коштів за посилку, це завжди приємно ;)

Дякую всім, хто допомагає нам в зборі кришечок і іншої вторсировини! Ви бачите, що піклуючись про навколишнє середовище, ми одночасно допомагаємо нашим хлопцям в шпиталях!!!

Ну і звичайно дякую нашим любим Дарничанкам, за невтомну роботу і постійне збирання різних потрібних речей в нашу манюню кімнатку на Малишка ))))


Анастасія О.